.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 استند نمایشگاهی و فروشگاهی:

استند محصولی است که از آن برای نمایش و تست محصولات مختلف از جمله آرایشی، بهداشت شخصی،زیور آلات،تلفن همراه و ...استفاده می شود.

استند آرایشی:

لوازم آرایشی از جمله محصولاتی هستند که بازار فراوانی در داخل و خارج کشور دارند. این لوازم با توجه به تنوع طرح و رنگ و نوع محصول و نیاز به معرفی دقیق محصولات به مشتریان احتیاج به استندی دارند که بتواند علاوه بر نمایش تنوع و کالیته ی رنگی محصولات از نزدیک ، به خریداران فرصت تست لوازم آرایشی داده شود.

 

طراحی ظاهری و فنی این استند ها می تواند تاثیر چشمگیری در تبلیغ محصول و جذب مشتری و فروش از طریق پروموشن داشته باشد.

در واقع همانگونه که انسان ها نیاز به لباس دارند و نوع، جنس و ترکیب بندی این لباسها در معرفی شخصیت افراد موثر است، لوازم آرایشی نیز نیازمند استندی هستند که بتواند به آنها شخصیت داده و برند شرکت تولید کننده را معرفی و متمایز کند.

از این نوع استند  برای انواع محصولات آرایشی از جمله :کرم پودر، سایه، رژ لب، ریمل، لاک ناخن، لنز و ...استفاده می شود.

این استند ها انواع مختلفی دارند از جمله :

استند رو میزی:

از این نوع استند برای نمایش طیف محدودی از محصولات آرایشی استفاده میشود که به صورت رو میزی در فروشگاههای لوازم آرایشی، آرایشگاهها و داروخانه های کوچک از آن استفاده می شود.

 

استند ایستاده:

این نوع استند دارای ابعادی متوسط می باشد که غالبا دارای سطحی شیبدار برای چیدن لوازم آرایشی می باشد و معمولا در قسمت پایه ی این استند ها محفظه ی کشویی یا کمد دار برای انبار کردن محصولات تعبیه می شود. تعداد و تنوع محصولات در این نوع استند بیشتر از نوع رومیزی می باشد.

استند آرشیپل :

استند آرشیپل از ابعاد بزرگتری نسبت به استند ایستاده بر خوردار می باشد و عمق کمتری دارد و از چند ردیف طبقه شیبدار برای نمایش ارگونومیک محصولات تشکیل می شود این نوع استندها نیز می توانند در قسمت تحتانی خود کشو و یا کمد داشته باشند.

 

وال استند:

این نوع استند معمولا از ترکیب چند استند آرشیپل تشکیل می شوند که به صورت دیواری در طراحی داخلی فروشگاهها و گالری های آرایشی استفاده می شود و معمولا قابلیت نمایش دادن و انبار کردن تمامی محصولات یک برند آرایشی را دارا می باشد. در ساختمان بعضی از این استندها از میز توالت و صندلی برای تست کردن هر چه بهتر محصولات استفاده می شود.

استند جزیره (آیلند):

این استند در فضای میانی فروشگاهها و گالری ها قرار می گیرد. ابعادی متوسط دارد و همانگونه که از نامش پیداست این امکان را به مشتری می دهد که از همه جهات، محصول را ببیند.

استند لوازم شخصی برقی:

این نوع استند برای نمایش و تست لوازم شخصی برقی از جمله: ریش تراش، اپیلاتور، اتوی مو، حالت دهنده ی مو و ... به کار می رود و معمولا این وسایل به کمک یک شخص پروموتر به به مشتری معرفی می گردند و مشتری این فرصت را دارد که با تست کردن این لوازم، به طور اجمالی با کیفیت و کارایی آنها آشنا شود. در قسمت پایینی این استندها محفظه ای برای انبار کردن موقت محصولات وجود دارد.

کانتر فروشگاهی لوازم شخصی برقی:

از این نوع کانتر برای نمایش چند گونه محصول مختلف استفاده می شود و معمولا در فروشگاههای بزرگ به صورت چندتایی کنار هم قرار می گیرند. این روش موجب می شود علاوه بر این که ویترینی بزرگ جهت نمایش محصول به وجود آید، امکان بررسی و تست محصولات به مشتری داده شود.